Her şey bir HAYAL'le Başlar...
Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin
Hoşgeldiniz
TEL: 0352 223 89 89
Sosyal Medya Hesaplarımız
Top
a

Hakkımızda

  /  Hakkımızda

Teknoloji ve Uzmanlıkta Butik Hizmet

Kurumumuz 2017 yılının ağustos ayında faaliyete başlamıştır. Sektör içerisinde kısa sürede adını duyurmayı başarmış hali hazırda 248 öğrenci ile yoluna devam etmektedir. Butik bir kurum olan HAYAL REHABİLİTASYON müstakil ve nezih bahçesi açık otoparkı açık ve kapalı oyun alanları ile siz değerli ailelerimize hizmet vermeye devam etmektedir.
İlk ve en önemli kuralımız sağlıklı ve hijyenik oyuncaklar ile çocuklarımızın gelişimine katkıda bulunuyor onları pandemi koşullarından mümkün olduğunca uzakta tutmaya çalışıyoruz.

248
Kayıtlı Öğrenci
20
Uzman Personel

Ekibimiz

Alanında Uzman Kadromuz.

Fizyoterapist
Özel Eğitimci
Özel Eğitimci
Fizyoterapist
Özel Eğitimci
Fizyoterapist
Fizyoterapist
Özel Eğitimci - Kurucu
a

Sık Sorulan Sorular

Çocuğumun geçirdiği nöbetler beni çok tedirgin ediyor ne yapmalıyım?

Pediatrik nörolog tarafından düzenli ilaç takibi ve testler yapılmalıdır.

Çocuğum için en ideal seans sayısı nedir?

Hiçbir çocuk birbirinin kopyası değildir. Kişisel farklılıklar ve ihtiyaçlar göz önüne alınarak eğitimciniz ile görüşmelisiniz. Ancak unutulmamalıdır ki aile çocuğun en önemli terapisti ve tedavi ekibinin en önemli üyesidir. Seans sayısını artırmak aileyle de mümkün olabilir.

Bilişsel eğitim ilk zamanlarda önemli midir?

Birçok ailenin yaptığı büyük hatalardan biridir. Çocuk için ihtiyaç dahilinde fizyoterapi İle bilişsel eğitimde verilmelidir. Çocuk sadece fiziksel açıdan değil bilişsel açıdan da her gün değişmekte, gelişmektedir

Skolyoz nedir?

Skolyoz omurganın yana eğrilip çoğunlukla kendi etrafında dönmesiyle C yada S şeklini alan omurga rahatsızlığıdır. Nedeni bilinmeyen(idiopatik) bir şekilde ortaya çıkabileceği gibi SP’de genelde sebep bellidir. Sıklıkla normal hareketin temeli olan postüral refleks mekanizmada ki bozukluk yada bir bacağın diğerine göre kısa olması gibi mekanik sebeplere bağlıdır.

User registration

You don't have permission to register

Reset password